Blaston Tanıtım Videosu – Blaston VR Oyun

Blaston Tanıtım Videosu. Bir yıldan biraz fazla bir süredir geliştirme aşamasında olan Blaston , eski bir Batı çatışması olarak başladı. Prototip oluşturma sırasında ekip, mermileri yavaşlattı ve oyuncular arasındaki boşluğu azalttı ve sonunda Shacknews’in “fütüristik bir ağır çekim mermi cehennemi” dediği şeye ulaştı.

Resolution Games, Acron: Attack of the Squirrels gibi çok oyunculu oyunlarıyla tanınır ve Cook-Out: A Sandwich Tale ve Blaston kesinlikle buna dayanıyor.

 Blaston VR Oyunun en sevdiğiniz kısmı nedir ve neden?

Serbest bırakılan silahlardan ortaya çıkan taktikler ve hileler. Sık sık, her oyuncunun her dövüş arasında yalnızca bir silah değiştirmesine izin verilen bir dizi düello yapabiliyorsunuz ve yüklemelerde sadece bir değişiklikten sonra düelloların ne kadar farklı hissettirdiğini deneyimlemek tatmin edici. Blaston Tanıtım Videosu size bu detayları gösteriyor.

Have your say!

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up