Cubizm VR Bulmaca Oyunu Yeni Güncelleme Aldı

Cubizm VR bulmaca oyunu (2020), sürekli olarak iyi puan alan Quest oyunlarından biri, bulmaca oyunu yeni gelen güncelleme ile birlikte desteklenen tüm VR gözlükleri için bir sürü yeni bulmaca eklendi.

Cubizm VR bulmaca oyunu

‘Cilt 2’ olarak adlandırılan ücretsiz güncelleme, Eylül 2020’de piyasaya sürülmesinin birinci yıl dönümünde oyuna 30 yeni bulmaca eklendi. Bu, yaratıcısı Thomas Van Bouwel’a göre “birkaç saatlik yeni uzamsal akıl yürütme bulmacası içeriyor.”

Daha önce oynamadıysanız, Cubizm VR, renkli bloklardan giderek karmaşıklaşan şekilleri bir araya getirdiğiniz, aldatıcı olduğu kadar basit bir VR bulmaca oyunu olarak kendini gösteriyor. Cubizm orijinal sürümünde en az 30 bulmacayı çözdükten sonra Cilt 2’nin kilidini açmanız gerekecek.

Aşağıdaki güncelleme fragmanına göz atabilirsiniz:

Van Bouwel, yeni güncellemenin her biri renk paleti ile gelen altı yapbozdan oluşan beş aşamaya bölündüğünü söylüyor. Bulmacalar, oyuncuların bulmacaları çözdükçe yavaş yavaş kilidini açabilecekler.

VR Bulmaca Oyunu Cubizm VR

Cubizm VR ücretsiz güncellemesi Oculus Quest , Oculus Rift ve SteamVR başlıklarında mevcut ve oyunun tamamı 10$’dan satılıyor .

Have your say!

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up