Half-Life: Alyx Bir Yıla Özel %40 indirim

Şüphesiz mevcut en iyi sanal gerçeklik (VR) oyunu olan Half-Life: Alyx piyasaya sürmesinin üzerinden 12 ay geçtiğine inanabiliyor musunuz? Destansı bilim kurgu VR FPS oyunu, çok sayıda ödül kazandı ve SteamVR uyumlu bir VR gözlüğe sahipseniz ve henüz oynamadıysanız, Half-Life: Alyx şu anda satışta ve % 40’lık bir indirim var

Half-Life: Alyx Bir Yıla Özel %40 indirim

Şimdiye kadarki en büyük indirim diyebiliriz. Steam Kış İndirimi’nde % 25 oranında bir indirim yapılmıştır.  VR FPS olarak bu zamana kadar oyunculardan % 98’lik pozitif derecelendirme aldı. Geçtiğimiz hafta sonu 2021 SXSW Gaming Awards Yılın VR Oyunu ödülünü de evine götürdü.

Bu ödüller IGN tarafından sunuldu ve Valve’den Robin Walker, Half-Life: Alyx’in gelişimini tartışan etkinliğin bir parçası olarak . Ekibin, VR oyununun sonuna şüpheyle yaklaşırken şu yanıtı aldıklarını açıkladı: “Yani evet, insanların hikayeye verdiği tepki ve sonunda yaptığımız anlatı seçimleri gerçekten canlandırıcı oldu.”

Bu Yeni VR FPS oyun birçok yönden önemliydi, sadece VR’ın neler yapabileceğinin bir vitrini olarak değil, aynı zamanda franchise hayranlarına son oyun olan Half-Life 2: Episode olarak oynayacakları bir şeyler verdi.

Half-Life: Alyx incelemesi hakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Have your say!

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up