Hitman 3: Seven Deadly Sins Yeni DLC Sezonu 30 Mart’ta Başlıyor

Hitman 3: Seven Deadly Sins Yeni DLC Sezon. IO Interactive, Ocak ayında birden fazla platform için Hitman 3’ü piyasaya sürdü, yalnızca PlayStation VR için özel sanal gerçeklik (VR) desteği aldı. Bugün, stüdyo, tümü yedi ölümcül günaha dayanan yedi bölümlük DLC genişlemesini duyurdu.

Bu ayki DLC lansmanı, her sezon için 4-6 hafta sürecek olan Açgözlülük Sezonunun başlangıcını işaret ediyor. Her sezon, düzenli Eskalasyonlar, Öne Çıkan Sözleşmeler ve Zor Hedeflerin kırpıldığı ücretsiz içerikler içerecek. IO Interactive, Nisan ayı başlarında Açgözlülük Sezonu için tam içerik yol haritasını yayınlayacak.

Hitman 3: Seven Deadly Sins Yeni DLC Sezon

Hitman 3: Seven Deadly Sins PlayStation VR

Hitman 3: Seven Deadly Sins DLC’yi satın almaya gelince, bunu yapmanın iki yolu var. Her içerik paketi ayrı ayrı satın alınabilir, perakende satış fiyatı 4,99 USD / £ 4,99 GBP / 4,99 EUR’dir. Ya da Seven Deadly Sins Koleksiyonu için 29,99 $ / 29,99 £ / 29,99 € hepsini tek tek satın almak yerine tamamını alarak tasarruf sağlayabilirsiniz.

PlayStation VR sahipleri için Hitman 3, daha önce denenmemiş özelliklerle oldukça içerik dizisi sağladı. IO Interactive, Hitman 3 : Seven Deadly Sins hakkında daha fazla ayrıntı yayınladığında, teknoVR olarak size haber vereceğiz.

Have your say!

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up