I Expect You to Die 2 VR Macera Oyunu Sanal Gerçekliğe Geliyor

Schell Games bugün, çığır açan VR macera oyunu I Expect You to Die ‘ın devam edeceğini duyurdu  .

Stüdyo, casusluk temalı VR macera oyunu için belirli platformlardan bahsetmeden, I Expect You to Die 2: The Spy and The Liar adlı oyunu duyurdu.

I Expect You to Die 2 – VR Macera Oyunu 2021 yılı içinde yayınlanacak (Schell Games)

VR macera oyunu I Expect You To Die 2 şimdilik, sadece  Steam’de, PC VR gözlükler için. Tüm VR platformlarındaki büyük başarısını göz önünde bulundurarak, bunu PSVR, Oculus Quest ve Oculus Rift’te de görmeyi bekliyoruz. Özellikle, orijinal oyun yalnızca Quest platformunda milyonlarca gelir elde etti.

Schell Games gelecek VR oyun şu şekilde açıklıyor:

I Expect You to Die 2  , ödüllü sanal gerçeklik serisinin heyecan verici bir parçası. Bu devam oyununda, yeni görevlere, daha fazla kötü adama ve FARKLI ÖLÜM YOLLARINA HAZIRLANIN. geri döndüğünüzü görmekten heyecan duyuyorUZ… ve tek parça halinde! Böyle devam edelim, olur mu?

Sürükleyici casus temalı macera, bulmaca oyununda aynı zamanda yeni yerler, baş düşman Zoraxis tarafından yönetilen şeytani görevleri içeren yeni bir hikaye ve görevleri tamamlamak için “telekinetik güçlerinizi ve kurnazlığınızı” kullanma şansı içerdiği söyleniyor.

 

Have your say!

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up