Singularity 5 VR Ön İncelemesi: Muhteşem Grafikleriyle

VR denince herhalde hepimizin aklına ilk olarak shooter oyunları gelmektedir. Kumandalar ile  beraber kask birleştiğinde gerçekten inanılmaz keyifli ve bir o kadar da gerçekçi bir silah kullanma deneyimi alabiliyoruz. Bu sebepten kaynaklı olarak VR da shooter oyunlarının yeri bir ayrı oluyor. İşte bunu arcade tabanı ile birleştirip harika bir şekilde gelecek teknolojisi ile harmanlayarak  muhteşem grafikleriyle Singularity 5 VR bu deneyimi çok daha üstte taşıyor.

Muhteşem Grafikleriyle Singularity 5 Ve Yenilikçi Teknolojik Tasarımları

Sanal gerçeklikte oyunun içine girme olayından sonrasında grafiklerin 2. planda kaldığını biliyoruz. Ancak muhteşem grafikleriyle Singularity 5 VR bize sunduğu tasarım ve yepyeni teknolojik tasarımlarıyla bu olguyu kendi içerisinde tamamen yok etmiş. Oyunda önünüze çıkan hedefleri tek tek indirip farklı silahlar arasında istediğiniz gibi savaşırken bir yandan da oyundaki önünüzde akmakta olan grafikler sizi oyuna hayran bırakacak. Renkleri ve geleceksel tasarımlarıyla bize oynadığımız oyunun her dakikasını yaşatıp bu dakikalardan dolu dolu keyif almamızı sağlıyor.

Singularity 5 Oynanış Detayları

Singularity 5 Oyun İçi Grafikler

Monochrome Paris tarafından geliştirilip yayınlanan bu oyun şimdilik 5 leveldan oluşmakta.her level’ın zorluk ayarı ayarlanabilir olup aynı zamanda bize 5 farklı oyun arenası sunmakta. Her level’ın üzerine tek tek uğraşılmış olan bu oyun sizlere her arenasında bambaşka bir grafik ve gerçeklik deneyimi sunmakta.

Oyunun ilk girdiğinizde size öğretici modunda 3 farklı silahı ve nasıl kullanılacağını anlatıyor. Bu silahların mantığını kısaca özetlemek gerekirse tabanca, pompalı ve el bombası mantığında ilerliyor. Tabii muhteşem grafikleriyle Singularity 5 VR, ileri teknolojik tasarımlarıyla size bambaşka bir görsel şölen tadında size bu silahları sunuyor. Silahların tasarımları kadar gerçek manada oynaması da bir o kadar keyifli hale geliyor.

Üzerinize saldıran robotların her birinin farklı bir çalışma mekaniği var ve size buna göre farklı yönler ve açılardan yaklaşıp karakterinizi yok etmeye çalışıyorlar. Sizde elinizdeki silahlar ile bu durumu atlatıp hayatta olabildiğince kalmaya çalışıyorsunuz. Tüm bunlar olurken oyun size çok küçük bir hikaye bile anlatıyor.

Muhteşem grafikleriyle Singularity 5 VR oyununu bu derece konuşup anlattıktan sonrasında size bu oyunun kanalımıza yüklediğimiz bir videosunu da hazırladık. Umarız ki sizlerde bizim oynarken eğlendiğimiz kadar izlerken eğlenirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=WO-jE745r-g&t=9s

Have your say!

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up