VR NERF Battles, NERF Ultimate Championship 2022’De Oculus Quest’e Geliyor

VR NERF

VR NERF Ultimate Championship, VR Battles oyununu tanıtıldı. 2022 yılı içinde bağımsız VR gözlüğü Oculus Quest için yayınlanacak.

Secret Location’ın son sanal gerçeklik (VR) oyunu olan Transpose’un üzerinden birkaç yıl geçti ancak stüdyo muhtemelen daha çok Blasters of the Universe ile tanınıyorElectronic Entertainment Expo (E3) 2021 içinde, Secret Location bir sonraki projesi olan NERF Ultimate Championship, VR Battles oyununu tanıttı.

Tüm oyuncuların bildiği ve sevdiği klasik savaşları VR’ye getirmek için NERF ile işbirliği yapan NERF Ultimate Championship, oyuncuları takım tabanlı savaşlarda birbirine sokarak o heyecanı dijital olarak yeniden yaşatmak istiyor. Oyuncular, hızlı, fiziksel maçları kazanmak için bir arenada dartlardan kaçmak için, önce bir dizi NERF blaster arasından seçim yapabilecekler.

VR NERF Ultimate Championship, VR Battles oyununu tanıtıldı.

Secret Location, İçerik Başkan Yardımcısı Kathryn Rawson yaptığı açıklamada, “ NERF Ultimate Championship, yeni ana şirketimiz Hasbro ile ilk işbirliğimiz olarak bizim için önemli bir kilometre taşını işaret ediyor” dedi. “Ekipteki herkes, çocukluğumuzdan kalma bu destansı Nerf savaşlarını sürükleyici VR dünyasına girmeye az kaldı. VR oyun gelecek yıl piyasaya çıktığında büyüyen Oculus Quest kullanıcılarına getirmekten heyecan duyuyor.”

Arena dışında oyuncular avatarlarını ve patlayıcılarını markanın ünlü olduğu çok sayıda canlı tasarımla özelleştirebilecekler. Secret Location özel oyun testi oturumlarına ev sahipliği yapacağından, NERF hayranları bu yılın ilerleyen zamanlarında VR oyunuyla pratik yapma şansına sahip olacaklar.

NERF Global Marka Pazarlama Marka Müdürü Scott Ozarski, “Eski markamız NERF’i sanal gerçekliğin içine sokarak yeni zirvelere taşımak için Secret Location ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. Mülkü karakterize eden yaratıcı oyun, yüksek fiziksellik ve eğlenceli rekabeti hayranlarımız için yepyeni ve heyecan verici bir ortama dönüştürüyor.” dedi

2022’nin herhangi bir diliminde bağımsız VR gözlüğü için çıkacak, görünüşe bu bağımsız VR gözlüğü Oculus Quest olacak. Şu anda herhangi bir oyun görüntüsü olmamasına rağmen, aşağıdaki teaser fragmanına göz atabilirsiniz. Daha fazla ayrıntı yayınlandığında, TenkoVR olarak sizi bilgilendireceğiz.

Have your say!

1 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up