PC VR Zindan Oyunu ‘Legendary Tales’ Kapalı Beta İle Karşımızda ”Fragman”

Legendary Tales, PC VR gözlükleri için Erken Erişime giren bir VR zindan oyunu ve şimdi geliştiriciler Urban Wolf Games, kapalı betaya geçerken test kullanıcıları için çağrı başlattı.

SteamVR gözlüklerine gelen bir ARPG olan Legendary Tales , tamamen fizik tabanlı dövüşlerle ilgili. Co-op zindan tarayıcısı, yakın dövüş, menzilli silahlar ve büyüleri içerecek şekilde ayarlanmıştır. Birçok VR zindan oyunu aksine, rastgele oluşturulmuş bir roguelike olarak ayarlanmamıştır, bunun yerine odaları temizlediğiniz, altın kazandığınız ve zindandan çıkma arayışınızda size yardımcı olacak efsanevi öğeler toplayarak seviyeye odaklanırsınız.

Stüdyo, VR zindan oyunu Erken Erişim’e girdiğinde, zindanı tamamlamak için “10+ saat” oyun sunmayı umduğunu söylüyor. Oyun, toplam oyun süresini kısaltabilecek veya uzatabilecek en fazla üç oyuncuyla takım kurma seçeneğini içeriyor.

PC VR Zindan Oyunu ‘Legendary Tales’

Stüdyo, bu yıl Erken Erişim’e girdiğinde, zindanı tamamlamak için “10+ saat” oyun sunmayı umduğunu söylüyor. Oyun, toplam oyun süresini kısaltabilecek veya uzatabilecek en fazla üç oyuncuyla takım kurma seçeneği sunuyor.

Steam’de 2021’de başlaması planlanıyor. Legendary Tales için kısa bir demo daha önce SideQuest for Oculus Quest’te görülmüştü, ancak şimdi stüdyo PC VR desteğine yeniden öncelik verdi. Ekip, bir Quest sürümünden önce PC VR için piyasaya sürmeye odaklanıyorlar. Pistol Whip: 2089 VR Shooter Oyunu En Büyük Güncelleme

Küçük bir teselli: stüdyo oyunu hem Oculus Link hem de Air Link ile test etti ve iyi çalıştığını söyledi.

Have your say!

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up