Population: One, Kingdom Age Güncellemesi

BigBox VR’nin popüler VR battle royale oyunu  Population: One, ortaçağ temalı yeni bir güncelleme aldı. Yeni konum ve silahlara ek olarak, yeni oyunculara yardımcı olmak için tasarlanmış yeni bir ilerleme sistemi de yer alacak.

Güncelleme ile, oyun en son Batı teması olan sezonundan sonra yeni bir tempo değişikliği sunacak. En göze çarpan yenilik ise, Krallık hedefidir. Bu devasa yapı, bir melek şatosu, büyücü kulesi, soyluların mülkleri ve köylü mahallelerinden oluşuyor, bu da çok sayıda yakın mesafeli çatışmaya neden olacak.

Population: One, VR battle Royal

Population: One, Kingdom Age Güncellemesi

Kingdom Age güncellemesi, Excalibur adlı efsanevi bir kılıç olan tek bir yeni öğe içeriyor. Oyun içi katana (önceki sezonda tanıtılan ve Özel Oda’da bulunan) koruyucu bir kalkan oluşturmak için kullanılabilirken, Excalibur size yüksek hızlı bir destek vererek ölümcül bir son darbe vermeden önce düşmanlara hızla yaklaşmanıza imkan veriyor. Yeni silah, Krallığın dar geçitleri ve labirenti andıran iç mekanlarıyla mükemmel bir uyum sağlıyor.

Daha önce belirtildiği gibi, Excalibur, güncellemenin bir parçası olarak tanıtılan tek yeni öğesi. Neden sadece bir yeni ürün eklendi sorusunun cevabı ise? BigBox’a göre Kingdom Age, bireysel etkinlikler lehine Battle Pass formatını kaldırarak sıradan oyuncular ve oyuna yeni başlayanlar için daha erişilebilir bir deneyim sunmak üzere tasarlandı.

Bu son sezon, 11 haftaya yayılan dört etkinlikten oluşacak. Bu etkinliklerin her biri, oyunda kendi benzersiz özelliklerine sahip olacak. Örneğin ikinci etkinlik, yeni bir oyun modu içerebilir.

Kingdom Age, yukarıda bahsedilen güncellemelere ek olarak, kahraman Victoria gibi yeni karakterler ve silah görünümleri de sunuyor. İlk etkinlik olan “Krallık Fethi” 5 Ağustos’ta başlıyor.

NÜFUS: ONE , Oculus Quest ve SteamVR gözlükleri için şu anda 29,99 $’a satın alınabiliyor . Kingdom Age güncellemesi tüm oyuncular tarafından ücretsiz olarak indirilebilecek.

Have your say!

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up