Population: One, Team Deathmatch Modu Geliyor

Population: One, Team Deathmatch Modu Geliyor. BigBoxVR yeni VR FPS oyunu Population: One – Season 2: The Frontier’ı birkaç hafta önce piyasaya sürdü, oyunculara tamamı Vahşi Batı temasına sahip yeni bir ortam, silahlar ve diğer öğeler sundu. Stüdyo bu hafta, hayranların beklediği yeni bir mod olan Team Deathmatch modunu duyurdu.

Population: One, Team Deathmatch Modu Geliyor

Çoğu çevrimiçi birinci şahıs nişancı oyununda (FPS) Team Deathmatch, en başından beri sunulan klasik bir oyun modu olma eğilimindedir. Population: One sanal gerçeklik (VR) battle royale biraz farklı, bunun yerine birden fazla takımdan birini seçiyorsunuz. Team Deathmatch ile birlikte her şey alt üst olacak.

Bu mod, önce lobilerine tanıtılacak ve daha sonra özel oturumlara getirilmesi planlanacak. Oyuncular iki takıma ayrılacak ve hedef ilk olarak 30 kişiyi öldürmek olacak. Standart Population: One aksine, yalnızca bir ölüm ve ölüme sahip olduğunuz bir maç, vurulduğunuzda izlemeyi veya yeni bir maça girmek için lobiye geri dönmeyi tercih etmeniz gerekiyor, Team Deathmatch ile birlikte maç bitene kadar sürekli olarak savaşa geri döneceksiniz.

Have your say!

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up