PSVR Shooter Oyunu Fracked Oynanış Fragmanı, Daha Fazla Aksiyon İle 2021 Yazında

PSVR Shooter Fracked Oynanış Fragmanı. PSVR için çıkacak tek oyunculu VR Shooter (nişancı) oyunu Fracked, yüksek enerjili aksiyonunun daha fazlasını gösteren yepyeni bir oyun fragmanı yayınlandı.

Oculus’a özel Phantom: Covert Ops’un (2020) arkasındaki ekip olan nDreams tarafından geliştirilen Fracked, bu yaz, özel olarak PSVR için geliyor. Güncellenmiş oyun fragmanı hem IGN’nin  “Summer of Gaming” etkinliğinde, oyun vitrininde yayınlandı.

Bir dağdan aşağı kayan düşmanlarla karşılaştığınızda, bir füniküler istasyonunda farklı kötü adamlarla savaşmanız gerekiyor, aksiyonun bol olacağı görülen VR Shooter oyunu, iyi noktalara gelecek ve güzel beğeni toplayarak 2021 PSVR oyunları arasında yerini alacak görünüyor.

PSVR Shooter Fracked Oynanış Fragmanı. PSVR için çıkacak tek oyunculu VR Shooter (nişancı) oyunu.

Stüdyo, benzersiz bir örtü sisteminin yanı sıra çoklu birinci şahıs serbest hareket yöntemlerine sahip olduğunu söylüyor. Oyunun içinde dağlardan geçerken, örneğin fünikülerin izleri yok edildiğinde fiziksel olarak güvenli bir yere tırmanabilecek ve hızlı bir kaçışa ihtiyacınız olduğunda tehlikeli kayak atlamaları yapabileceksiniz.

Henüz net bir çıkış tarihi yok, nDreams lansmanı 2021 Yazı olarak gösteriyor.

Have your say!

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up