Raw Data İncelemesi: Ultimate VR Shooter?

Raw Data İncelemesi. Raw Data ile birlikte sonunda ”Nihai VR deneyimi” diyebileceğimiz bir oyun ile karşılaşıyoruz, bu tanımlamayı yapmak için neden aramaya gerek olduğunu düşünmüyorum, harika bir oyun ve Sanal Gerçeklik dalış hissini size fazlası ile yaşatacak.

VR Oyun Raw Data İncelemesi

VR Oyun teknoloji ile birlikte, artık oyunlardaki oynanırlık ve oyuncuların ses ve görsel efektlerin tadına tam olarak varmaları sağlanıyor, Raw Data, VR’nin Robo Recall gibi oyunlarla eşit derecede size heyecan uyandıracağını garanti edebilirim. Sağlam bir Shooter oyunun en örneklerinden biri diyebiliriz. Çift etkili silahlar, pompalı tüfekler, lazer kılıç ve Yay, ok ile tanıdık ve iyi onurlandırılmış bir cephanelik sizi beliyor olacak. Bütün bunların yanında oyunun ambiansı da sizi fazlası ile etkileyecek. Kendinizi Matrix’in iklim sahnelerinde ki Neo gibi hissetmek istiyorsanız, hiç durmayın.

Campaign Missions modun da, oldukça tehditkar yüz ifadelerine sahip, ürkütücü robot ordularını savuşturmaya çalışabilirsiniz. Yukarıdaki silahlarla dört sınıftan birini seçerek, kademeli olarak zorlukları artan aşamalardan geçmeyi deneyebilirsiniz. Özel yetenekler oyun içinde size yetkilendirmeyi arttıracak, kılıcınla havaya sıçrayıp büyük hasarlar verebilirsiniz. standart silahların yanında, sizde silahları birbirine bağlayarak farklı kombinasyonlar elde edebilirsiniz. Oyunda standart düşmanların yanında, lazerli kılıçlarla kuşatılmış kamuflajlı ninjalar gibi güçlü ve öldürülmesi daha zor düşmanlarda olacak, bu düşmanları öldürürken dikkat edin, yaralansalar bile tam olarak yenik düşmeden önce size farklı süprizler yapabilirler, daha hızlı ve yaralanmadan kesim ölüm için tanksavar gibi büyük silahlar kullanmayı deneyin.

Raw Data İncelemesi: Gerçek hayatta size gelecek saldırılardan nasıl kaçınıyorsanız, Raw Data oyun içinde size bu imkanı veriyor, o anki pozisyonunuza bağlı olarak gelecek saldırılardan kaçabiliyorsunuz, ama şunu söylemeliyim, zaten akıcı ve hızlı bir oyunda hem düşmanlarınıza odaklanıp onları öldürmeye çalışacaksınız aynı zamanda size gelen saldırılardan kaçınacaksınız, bu sizi gerçekten çok ama çok yoracak.

Raw Data İncelemesi

Raw Data İncelemesi

Seviyelerde çeşitlilik kullanılmış olması güzel, Birinci ve ikinci misyon görevlerinde aynı ortam kullanılırken. İkinci bölümden sonra ışıklar kapanıyor ve çok farklı ambianslar ile karşılaşmaya başlıyorsunuz. Oyunun cybepunk estetiğinden daha fazla sıçrayıcı robotları gördüğünüzde şaşırtıcı derecede korkunç etkiyi hissedeceksiniz.

VR Shooter Oyun Raw Data

Radikal olarak farklı silahlar kullanmasına rağmen, oyunun dört sınıfı, farklılıklarında her şeyden çok fazla kozmetik hissi uyandırıyor. Farklı karakterler kullanmak, gerçekten farklı beceri düzeyleri gerektirmez, ama etkililik bakımından farklılık gösteriyorlar. Aralarındaki seçim hoşuma gitse de. Battlefield gibi oyunlara benzer şekilde her sınıf için daha derin mekanik uygulamalar olsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

[related-post id=”7228″]

Oyunun en beğenilen özelliklerinden biri, sizin için doğru olan bir mod bulabilme özelliğidir. Normal ordulara karşı  mücadele ederken sıkılabilirsiniz bu durumda hemen, zorluğu Hard’a kadar çekin ve gelen saldırıları önlemek için daha fazla oyuna yoğunlaşmaya ve kararlılığa ihtiyaç duyarsınız. Özellikle Hard modun da oynarken yoğun bir aksiyon ile kendiniz akıl almaz panik anlarında bulacaksınız. Raw Data bu konuda çılgınca.

Ancak bunun arena tabanlı savunma zorluklarından ziyade gerçek bir first-person shooter (FPS) unsurlarını daha iyi temsil eden bir şey olmasını dilerdim. Bu, pizza için mükemmel bir tarife benziyor; unutulmaz bir tadı var ama yine de sayısız kez yaşadığınız bir şey.

Raw Data

Çok oyunculu, özellikle 5vs5 çok oyunculu modda. Rakiplerdeki sınıfları eşleştirme ve dalgaları farklı yönlerde tuttuğunuzda iletişim kurmak. Başkalarının oyun stratejilerini ve yeteneklerini çözmeye çalışmak aynı zamanda kendi stratejinizi belirlemek oldukça eğlenceli.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

Raw Data İncelemesi ve Diğer VR Oyun incelemeleri için TIKLAYIN

 

Have your say!

0 0

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up