Resident Evil 4 VR Oculus Quest 2 İçin Özel Olarak Yayınlanacak

Resident Evil 4 VR Oculus Quest 2 sahibi olma nedenlerinden biri yakında çıkacak olan Quest 2 sürümü diyebiliriz. Nisan ayında yapılan bir açıklama ile Capcom, Oculus Quest 2 için Resident Evil 4’ü Onaylamıştı. 

Oculus Quest 2‘nin ayrıcalığı biraz can sıkıcı bir nokta olsa da, Armature Studio 2005 orijinal oyunu tamamen elden geçirdi, daha çok aksiyon odaklı bir yaklaşım sunan ilk oyun olacak.

Resident Evil 4 VR Oculus Quest 2 İçin Özel Sürümü

Nisan ayından bu yana ilk kez yeni bir oyun fragmanı yayınlayarak, geliştiricilerin tam manuel yeniden yüklemeli silahları kullanmaktan çevre ile etkileşime girmeye ve tüm bu zor bulmacaları çözmeye kadar koyduğu tüm VR uyumluluk çalışmalarını göreceksiniz. Bariz değişikliklerden biri, Resident Evil 4 VR tamamen sürükleyici bir deneyim için kamera açısı olarak birinci şahıs olması.

Daha önce açıklandığı gibi, Resident Evil 4 VR oyuncuları için mümkün olduğunca erişilebilir olacak şekilde yeniden inşa edildi. Oturarak veya ayakta oynarken, standart yumuşak hareketin yanı sıra oda ölçeğinde hareket ve ışınlanma seçenekleri olacak.

Capcom ve Armature Studio, Resident Evil 4’ü 21 Ekim 2021’de Oculus Quest 2 için özel olarak yayınlayacak . Aşağıdaki yeni fragmana göz atın

Have your say!

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up