Shaman Sphere VR Oyun, Oculus için Çok Yakında Çıkacak

Shaman Sphere VR Oyun Shaman Sphere kullanarak büyüler yapın ve çok çeşitli silahları kullanarak, muhteşem görünen galaksiler arasında bir French Touch film müziği ritmine uyum sağlayın. Oculus VR Ritim oyunu olarak, müzik severlerini dikkatini çekecek bir oyun gibi görünüyor.

Shaman Sphere VR Oyun Türü: Aksiyon, Macera, Müzik

Hiçbir VR oyunun aynı olmadığı, şaşırtıcı derecede güzel ve prosedürel olarak oluşturulmuş bir evrende gezegenden güneş sistemine atlayın. Düşün, tekrar deneyin ve oyun tarzınızı bulmak için güçlü yeni silahların ve yeteneklerin kilidini açın.

Yakında sizi yenilmez hissettirecek benzersiz ve son derece tatmin edici bir hareket tabanlı yazım sistemi kullanarak onları çağırın. Yeni güneş sistemlerine giden yolunuzu tıkayan epik boss dövüşlerine ulaşana kadar ölümcül mekanik düşmanların armadalarıyla savaşın.

[penci_related_posts dis_pview=”yes” dis_pdate=”yes” title=”” background=”” border=”” thumbright=”yes” number=”2″ style=”grid” align=”none” withids=”” displayby=”cat” orderby=”date”]

Yol boyunca, ilginç bir karakter listesiyle tanışacaksınız. Ve sıradışı yaşam formlarının ince detaylarına göreceksiniz, hayran kalmamak için dikkat edin. Bozuk Entropy Mimarlarını kübik evrenlerinin en ücra köşelerine kadar kovalarken yeniden hayata dönüyor. Sizler bir STAR SHAMAN, biyoçeşitliliğin şampiyonu ve galaksinin son çaresisiniz.

Have your say!

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up