Fizik Tabanlı Savaş Simülasyonu Swordsman VR Gelecek Yıl Oculus Quest’e Geliyor

PSVR ve PC VR gözlükleri için fizik tabanlı savaş simülasyonu Swordsman VR, kanlı sandbox savaşlarını gelecek yıl Oculus Quest’e getiriyor.

Geliştiriciler Sinn Studio son tweet’ine göre Swordsman VR erken 2022 yılında Oculus App Lab gelmesi planlanıyor.

Ekip, resmi bir Quest Store sürümü hakkında Facebook ile görüştüklerini söylüyor, ancak “Quest oyuncularının Swordsman VR’a olan ilgisini ölçmek için” App Lab aracılığıyla yayınlamaları tavsiye edildi.

“Quest topluluğumuzun, Quest mağazasının doğrudan yayınlanmasını sağlamak için son derece sıkı çalıştığımızı bilmesini istiyoruz; bununla birlikte, Swordsman VR’ı App Lab’de hepinizle paylaşmaktan aynı derecede heyecanlıyız ,” diyor Sinn Studio.

Swordsman VR Gelecek Yıl Oculus Quest’e Geliyor

Sinn Studio, Quest versiyonunun PSVR versiyonuna benzer kalitede olduğunu söylüyor. Eylül ayında, Swordsman VR 3. sırada yer aldı PSVR üç numaraya en çok indirilen oyun ABD’de ve Avrupa’da dördüncü sırada yer aldı.

Eylül 2020’de Steam’de ilk kez piyasaya sürüldüğünde ‘Karma’ bir kullanıcı sıralaması vererek sert bir başlangıç ​​yapmasına rağmen, kullanıcılar tarafından son zamanlarda ‘Çoğunlukla Olumlu‘ bir seviyeye yükseltildi.

Have your say!

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up