Follow
More Info

The Walking Dead: Saints & Sinners, The Walking Dead evreninde başka hiçbir şeye benzemeyen bir oyundur. Karşılaştığınız her zorluk ve verdiğiniz karar SİZİN tarafından yönlendirilir. Ölümsüzlerle savaşın, New Orleans’ın sular altında kalmış harabelerini toplayın ve siz ve diğer kurtulanlar için yürek burkan seçeneklerle yüzleşin. The Walking Dead’in karanlık dramını kendi teninizde yaşayın.

Hayatta kalma korkusunu yaşamanın yeni bir yolu. Yaşayanlar, ölüler, hastalıklar ve kıtlık sürekli tehditler olarak düşünüldüğünde, bu tehlikelerin üstesinden gelmek için sayısız yolunuz var.

  • Ölümsüz silahlarla yüzleşin ya da aralarında gizlice girip saklanmanın tüm yollarını öğrenin.
  • Değerli kaynaklar kazanmak için farklı gruplardan ve hayatta kalanlardan görevler üstlenin.
  • İhtiyacı olanları korumak için hayatı ve uzuvları riske at veya yoluna çıkan herkesi acımasızca öldür.
  • Seçimlerinizin New Orleans halkını nasıl etkilediğini görün ve sonuçlarıyla yaşamayı öğrenin.

Yeni, Acımasız Bir Hikaye

New Orleans savaşta. Yaşayanlar sadece ölülerle savaşmakla kalmıyor, aynı zamanda birbirlerine acı ve vahşet de veriyor. Bedenler birbirleriyle savaşan gruplar arasında birikirken, şehirde savaşın gidişatını değiştirebilecek uzun süredir kayıp olan bir gizemin fısıltıları yayılır. Bu çatışmanın ortasında kalırken hayatta kalabilecek misin? Her şeyin ardında yatan gizemi çözebilir misin? Şehrin ve hayatta kalanların kaderi sizin ellerinizde.

Sanal Gerçeklikte Keşfedilecek Geniş Bir Dünya

Ustalık, keşif, seçim özgürlüğü ve içgüdüsel mücadele, bunu VR için oluşturulmuş 15+ saatlik derin bir oyun haline getiriyor.

  • Yakın dövüş, menzilli ve derme çatma silahlar, gerçekçi bir şekilde kullanabileceğiniz tüm fizik tabanlı nesnelerle hem ölüleri hem de yaşayanları kesin.
  • Yürüteçlerin kafalarını vurun ve kafataslarına saplanmış silahları sökün.
  • Sarf malzemeleri ve sırlar aramak için harap sokaklarda ve kreol konaklarında sürün.
  • Düşmanları yukarıdan pusuya düşürmek veya hızlı bir şekilde kaçmak için binaların, arabaların ve duvarların kenarlarını ölçeklendirin.

Latest News

The Walking Dead VR incelemesi

The Walking Dead VR incelemesi

The Walking Dead VR incelemesi The Walking Dead VR incelemesi. İskenderiye yeni bir medeniyetin beşiği, uçsuz bucaksız karanlıkta bir ışık feneri olacak mı? Bu size kalmış. Bugün, Survios ve AMC The W...

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up