VR Aşçılık Oyunu, Clash of Chefs VR

Clash of Chefs VR, mutfak becerilerinizi teste tabi tutacak rekabetçi bir yemek pişirme oyunudur! İster tek oyunculu ister çevrimiçi olarak diğer şeflere karşı, yemek siparişleri için yarışacak, aç müşterilere servis yapacak ve dünyanın en büyük şefi olmak için savaşırken kalan yemeklerinizle rakiplerinizin yüzüne atabileceksiniz!

Ne kadar iyi ve hızlı bir aşçısınız? Clash of Chefs VR ile malzemeleri hazırla, reçeteni ayarla, yemeğini pişir! siparişleri zamanında yetiştirmek için yarışırken mutfak becerilerinizi test edeceksiniz. Farklı ülke mutfaklarına ait restoranlarda farklı tarifler yaparak ne kadar iyi bir şef olduğunuzu gösterin.

Dört benzersiz restorana bölünmüş 80 zorlu seviye ile tek oyunculu olarak becerilerinizi geliştirin. Hem gerçek zamanlı hem de eşzamansız rekabetçi çok oyunculu modda diğer aşçılar ile yarışabilirsiniz. En büyük şef olmak için kendi tarif ve malzemelerine sahip 4 benzersiz restoranla rakiplerinize hünerlerinizi gösterin.

Siparişlerinizi hazırlayarak servis edebilirsiniz, dünyanın en büyük şefi olmak için yarışın. Her siparişi ne kadar hızlı verirseniz müşteri o kadar mutlu olur, ancak daha karmaşık tarifler en deneyimli şeflerin bile tepkilerini test eder.

VR Aşçılık Oyunu, Clash of Chefs VR

Oyun temel özellikleri içinde yemek olarak Hamburger, burrito, pizza, suşi ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Ustalaşmak için çalışabileceğiniz ve yemeklerini çıkarabileceğiniz dört farklı restoran bulunmakta

• American Diner’da burgerlerde en iyisi olun

• Italian Ristorante’de pizzalarınızı mükemmelleştirin

• Japon restoranında suşinizle sersemletin

• Meksika restoranında nachos’ta doğal olun.

Gerçek zamanlı çok oyunculu modda, yeteneklerinizi diğer şeflere karşı test edebilirsiniz. Eşzamansız çok oyunculu modda dünyanın en iyilerinin önceden kaydedilmiş yarışlarına katılabilirsiniz. Global sıralama tablosunda adınızı göstermek için çok iyi yemekler çıkarmalısınız.

Oculus için buradan satın alabilirsiniz.

Have your say!

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up