VR nişancı oyunu STRIDE PSVR Sürümü Geliyor

Geliştirici Joy Way’in hızlı bir aksiyon oyunu olan VR nişancı oyunu STRIDE (2020),  2021’in başlarında piyasaya sürülmesi ile nihayet PSVR’ye doğru yol alıyor.

Mirror Edge tarzı oyun dahil olması planlanan son en eklemeler tüm  ‘Arena’, ‘Zaman Kaçışı’ ve ‘Sonsuz’ modu da dahil, PC VR sürümü ile zengin bir içerik bekliyor.

PC VR oyunu olan VR nişancı oyunu Stride PSVR Sürümü Geliyor

VR nişancı oyunu, çatılarda hareket etmenizi ve sinematik ağır çekimde silahla kötüleri vurmanızı sağlayan mücadele sunuyor. Ayrıca çıkıntılardan atlayabilir, pencerelerden geçebilir, kabloları tutarak aşağı kayabilir ve kancalardan sarkarak kendinizi gerçek bir aksiyon kahramanı gibi hissedebilirsiniz.

Joy Way, VR oyun için hala bir hikaye modu üzerinde çalıştığını söylüyor, bu yeni hikaye modunun PSVR ye çıkıp çıkmayacağı belli değil, yine beklemek zorunda kalabiliriz. Her iki durumda da kesinlikle oynamaya değer.

Yakında çıkacak bir PSVR sürümüyle birlikte, Oculus Quest 2 de Stride oynayıp, oynayamayacağımız sorusunu gündeme getiriyor. Quest sürümünün ne zaman olacağı konusunda hala bir bilgi yok.

Have your say!

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up