Warhammer Age Of Sigmar: Tempestfall Kapalı Beta Kaydı Uzatıldı

Geçen hafta bir dizi sanal gerçeklik (VR) oyunu duyurusunun bir parçası olarak Carbon Studio, yaklaşmakta olan VR oyunu Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall için ilk oyun fragmanını yayınladı. Duyuru kapsamında stüdyo, kapalı beta için kayıtlar açtı. VR oyun, o kadar çok ilgi gördü ki Carbon Studio kayıt süresini uzattı.

Warhammer Age Of Sigmar: Tempestfall Kapalı Beta

PC VR Oyunu

Beta test kaydı için sanal gerçeklik (VR) oyunu  -resmi Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall web sitesindeki haber bültenine kayıt işleminden sonra bu formdaki bilgilerinizi doldurun. Kaydolmak için 18 Haziran’a kadar vaktiniz var ve elbette PC VR gözlüğüne ihtiyacınız olacak.

Beta, yeni dahil edilen içerikler nedeniyle uzatıldı. Carbon Studio tarafından: “Yakın zamanda oyuna temel oyun deneyimini etkileyen birkaç özellik ekledik ve her şeyi gelişinize hazırlamak için birkaç güne ihtiyacımız var.” Beta başladığında, birkaç hafta sürecek ve katılımcılara kampanyanın ilk bölümünü ve temel mekanikleri deneyimlemeleri için bolca zaman tanıyacak.” açıklaması yapıldı

Beta testırlar, fragmanda gösterilen heyecan verici yakın dövüş ve sihir aksiyonunun bazılarını, Stormcast Eternal adaletini sunarken korkunç Nighthaunt’larla ve daha fazlasıyla mücadele edecek.

Bir Warhammer başlığı olarak, deneyimi özetleyerek zenginleştirecek çok miktarda anlatı ve bilgi var: “Sigmar Çağı evreninde geçen Tempestfall, Ölüm Diyarında Necroquake olarak tarihte kaydedilen yıkıcı olayın ardından başlıyor. Bu yıkıcı olaya Shish deniyor. Bu devasa kara büyü patlaması, Nighthaunt güçlerini Ölümlü Diyarlar boyunca yükselmeye tetikledi. Buna karşılık Stormcast Eternals’ın bir maiyeti, Sigmar’ın insanüstü hız, güç ve dayanıklılık ile donatılmış, tezahür ettirilen gazabının somutlaşmışı. Bu maiyeti yönetme ve Ölümlü Diyarlar’a yönelik bu yeni tehdidi araştırma görevi ve Shyish’te uygulamalı bir soruşturmanın tehlikeli görevi size düşüyor Lord-Arcanum Castor Stormscryer.”

Bu yaz PC VR gözlüğü ve Oculus Quest‘te piyasaya sürülmesi planlanıyor. Aşağıdaki heyecan verici oyun fragmanına bir göz atın.

 

Have your say!

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up