Warhammer Tempestfall VR, Savaş ve İlerleme Sistemini Geliştirmek İçin Ertelendi

Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall VR, Carbon Studio’dan yeni çıkacak bir VR aksiyon oyunu. Oyun, PC VR ve Quest için çıkış tarihi olarak bu yaz ayarlanmıştı, ancak stüdyo, şimdi 4. çeyrek için belirlenen gecikmeli bir çıkış tarihi açıkladı. Carbon Studio bu süreyi, Savaş sistemi, ilerleme ve ödülleri iyileştirmek için kullanacağını ve lansmandan önce geri bildirim için ikinci bir kapalı beta olacağını duyurdu.

Warhammer: Tempestfall VR, odak noktasında yakın dövüş ve büyü ile eğlenceli bir fantezi aksiyon oyunu gibi görünmek için şekilleniyor. Bu Yazın başlarında geliştirici Carbon Studio, oyunun karanlık havasını gösteren kısa bir oyun fragmanı yayınladı:

Warhammer Tempestfall VR

Beklentiler bu yaz PC VR ve Quest’te piyasaya sürülecek olsa da, stüdyo bugün oyunun 4. çeyreğe ertelendiğini  ve geliştirme durumu hakkında genel bir güncelleme yaptığını duyurdu .

Oyunu erteleme kararı, oyunun bu yılın başlarında yayınlanan kapalı beta sürümünden gelen geri bildirimlerle ilgili olabilir.

Have your say!

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up